Відділ комплектування (ауд. 265)


Відділ комплектування є одним з основних  структурних підрозділів бібліотеки університету. Головне завдання відділу  – здійснення наукового, профільного, планового, оперативного та систематичного формування фондів інформаційних ресурсів ( книжкових фондів та електронної інформації) для забезпечення наукової, навчальної та виховної діяльності всіх підрозділів університету і інформаційно-аналітичного забезпечення керівництва.  Відділ   виконує весь комплекс робіт із  замовлення, придбання, оформлення  літератури, періодичних та електронних  видань, списання загубленої, зношеної та застарілої літератури.
Робота бібліотекарів відділу починається зі спілкування з викладачами, співробітниками та науковцями університету, які приходять до бібліотеки з метою знайти та замовити підручники та навчальні посібники для дисциплін, які вони викладають. Ми пропонуємо представникам кафедр прайс–листи або каталоги окремих видавництв та книготорговельних організацій. Їх можна переглянути як у відділі, так і взяти на кафедру для ознайомлення. В кінці року бібліотекою розсилаються  на  кожну кафедру "Заявки  на придбання  навчальної літератури та періодичні видання”.
В придбанні підручників та навчальних посібників перевага надається поповненню фонду фаховою (залізничною) літературою, забезпеченню підручниками та навчальними посібниками нових спеціальностей та дисциплін ВНЗ,  а також,  в останні роки, придбанню літератури на електронних носіях, електронних баз даних.
Бібліотека також одержує Інструкції, нормативні  та методичні документи,  видані Укрзалізницею. Рекламно–видавничий відділ університету регулярно надає обов’язкову кількість методичних вказівок та навчальних посібників вчених університету власного друку до фонду бібліотеки. Отримання електронних версій цих видань відбувається тільки після підписання зацікавленими сторонами Авторського договору на передачу невиняткових прав на використання твору, де  визначені всі права автора на використання  всього твору або окремих сторінок в локальній мережі бібліотеки, університету або мережі Інтернету. Всі періодичні видання можна переглянути в читальних залах бібліотеки.


Графік роботи відділу:

  • пн.-чт. з 7.45 до 16.45; у п’ятницю до 15.30
  • перерва з 11.15 до 12.00
  • Вихідний – субота, неділя

Завідувач відділу – Слищенко Тетяна Анатоліївна

Тел.: (056) 373-15-71,  2-71 ( внутр.)
E-mail [email protected]