Відділ обслуговування гуманітарною та економічною літературою (ауд.167)


Складається з абонементу  художньої літератури (ауд.167) і читального залу економічної та гуманітарної літератури (ауд.167). 
Основними завданнями роботи відділу є забезпечення повного, якісного і оперативного бібліотечно-бібліографічного та інформаційного обслуговування всіх категорій читачів згідно з їх запитами на основі широкого доступу до книжкових фондів, сприяння вихованню гармонійної, морально досконалої особистості, свідомої свого громадянського обов’язку, відкритої до інтелектуального, духовного і творчого розвитку, пропагування та розкриття через книгу змісту загально-людських цінностей, історичної, наукової та культурної спадщини, ідеї національного державотворення.
Фонд відділу складається з книг, літературно-художніх журналів та газет і становить близько 40 тис. примірників.
На абонементі художньої літератури можна знайти до вподоби літературу будь-яких жанрів: романи і повісті - історичні, детективні, фантастичні, поетичні збірки і пісенники, літературно-художні часописи та багато інших цікавих видань.
У читальному залі відділу на вас чекає література з теорії економічних знань, маркетингу, менеджменту, основ підприємницької діяльності, правознавства, а також релігієзнавства, історії, культурології, філософії та сучасної української мови.
Відділ організовує та проводить соціокультурні заходи –  тематичні виставки, бесіди, літературні вечори, презентації книг тощо. З метою виховання інформаційної культури читачів, прищеплення їм навичок користування книгою та бібліотекою для студентів проводяться екскурсії по бібліотеці, заняття біля каталогів.  Велику увагу читачів привернув конкурс «Студенти, читайте книжки», що проводиться на базі нашого відділу разом з профспілковим комітетом молоді університету.

Графік роботи:

  • абонемент художньої літератури – 9.00 – 16.45
  • читальний зал економічної та гуманітарної літератури – 9.00 – 16.45
  • перерва 11.15 до 12.00
  • Вихідні дні – субота, неділя.

Завідувач відділу – Долматова Ніна Іванівна

Теле.: 2-06 (внутр.)

E-mail: [email protected]