2402
Вже скоро: вебінар  #3 “ПЕРЕВАГИ ВІДКРИТИХ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ: ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД ТА ФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ СТРАТЕГІЙ” (до Тижня відкритої освіти).

Ключовий спікер вебінару – Nikki Andersen, University of Southern Queensland (Australia).
Nikki Andersen – переможниця та володарка нагороди в номінації «DIVERSITY, EQUITY & INCLUSION» (Розмаїття, рівність та інклюзія) в Open Education Global 2023 (США), особа з інвалідністю. Авторка навчального посібника «Enhancing Inclusion, Diversity, Equity and Accessibility (IDEA) in Open Educational Resources (OER)» = «Посилення інклюзії, різноманітності, рівності та доступності (IDEA) у відкритих освітніх ресурсах (OER)».

Говоритимемо про:
– "Люди з обмеженими можливостями є найбільшою групою меншин у світі" (Організація Об’єднаних  Націй) і «вони – єдина група на планеті, частиною якої будь-хто може стати в будь-який час» (Bell, K.)
– розуміння важливості та масштабів інклюзії в українській спільноті вищої освіти в період російсько-української війни в контексті інформаційної підтримки; 
– практики створення відкритих підручників та відкритих навчальних посібників в University of Southern Queensland (Australia).

Коли: 7 березня 2024 р.  з 11:30 до 13:00
Організатори: Український державний університет науки і технологій, (УДУНТ), Секція університетських бібліотек Української бібліотечної асоціаці
Де: Вебінар відбуватиметься на платформі ZOOM