0103
Інформацію про #3-й вебінар "ПЕРЕВАГИ ВІДКРИТИХ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ: ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД ТА ФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ СТРАТЕГІЙ. ІНКЛЮЗІЯ” (7 березня 2024 р., з 11:30 до 13:00).


Ключові спікери: Nikki Andersen, University of Southern Queensland (Australia), та Ірина Голуб, Український державний університет науки і технологій  (УДУНТ, Україна).
Nikki ANDERSEN – переможниця та володарка нагороди в номінації «DIVERSITY, EQUITY & INCLUSION» (Розмаїття, рівність та інклюзія) в Open Education Global 2023, особа з інвалідністю.
Авторка відкритого навчального посібника «Enhancing Inclusion, Diversity, Equity and Accessibility (IDEA) in Open Educational Resources (OER)» = «Посилення інклюзії, різноманітності, рівності та доступності (IDEA) у відкритих освітніх ресурсах (OER)». 
Ірина ГОЛУБ – директорка Регіонального центру вищої освіти осіб з інвалідністю УДУНТ, кандидатка технічних наук, доцент.
Модератор: Тетяна Колесникова, к. н. із соціальних комунікацій, с. н. с.., директорка наукової бібліотеки Українського державного університету науки і технологій, голова Секції університетських бібліотек Української Бібліотечної Асоціації.

Говоритимемо про:
– "Люди з обмеженими можливостями є найбільшою групою меншин у світі" (Організація Об’єднаних  Націй) і «вони – єдина група на планеті, частиною якої будь-хто може стати в будь-який час» (Bell, K.)
– розуміння важливості та масштабів інклюзії в українській спільноті вищої освіти в період російсько-української війни в контексті інформаційної підтримки; 
– практики створення відкритих підручників та відкритих навчальних посібників в University of Southern Queensland (Australia).


Коли: 7 березня 2024 р. з 11:30 до 13:00
Де: платформа ZOOM.
Реєстрація обов'язкова (дедлайн : 6-го березня 2024 до 18:00)
Перекладач: Кристина Галустова (ЗОУНБ)