Відкриті освітні ресурси українською мовою


  1.  Відкриті освітні ресурси УДУНТ 

  2. Відео Дніпровського національного університету залізничного транспорту

  3. Відкриті освітні ресурси: навчальні відео від ENOEL

    Навчальні відео збирають, перекладають українською та надсилають друзі з країн Європи (SPARC Europe), з якими  Бібліотека УДУНТ працює в проєкті «The European Network of Open Education Librarians (ENOEL)» вже два роки. 

    • How to Stop the Bleed. Як Зупинити Кровотечу і Врятувати Життя  - Хірург Неля Мельничук з Brigham and Women’s Hospital описує навички, продемонстровані доктором Еріком Горальником з Brigham and Women’s Hospital, які необхідні, щоб швидко зупинити кровотечу та потенційно врятувати життя в критичний момент чи у випадку травми. Ці методи є частиною національної кампанії «Зупинка кровотечі».
    • How to Stop the Bleed. Як Зупинити Кровотечу і Врятувати Життя - коротка інструкція.  - Лікар Ерік Горальник (з Brigham and Women’s Hospital в Бостоні) демонструє навички, необхідні, щоб швидко зупинити кровотечу та потенційно врятувати життя в критичний момент чи у випадку травми. Інструкції українською мовою надає хірург Неля Мельничук (з Brigham and Women’s Hospital). Ці методи є частиною національної кампанії «Зупинка кровотечі».
  4. Інше