Колесникова Тетяна Олександрівна,
директор наукової бібліотеки
Українського державного університету науки і технологій ,
кандидат наук із соціальних комунікацій, старший науковий співробітник

Наші шановні читачі, друзі та партнери, наставники та учні, волонтери та спонсори!
Наша бібліотека гостинно розкриває перед Вами двері у безбережний світ інформації та знань. Ми запрошуємо Вас скористатися (реально чи віртуально) унікальними колекціями книг, періодики, нормативно-технічної та спеціальних видів літератури; тематично орієнтованими електронними базами даних та інформаційно-пошуковими системами; широким спектром бібліотечно-інформаційних послуг і послуг із публікаційної діяльності. Ми пропонуємо Вам толерантні майданчики для дискусій і презентацій творчих проектів, Wi/Fi-зону на всій території бібліотеки, медіа-зал для навчання основам інформаційної культури та експериментальну лабораторію в галузі соціальних комунікацій…
Місія науково-технічної бібліотеки – максимально ефективне, комфортне та якісне задоволення інформаційних потреб університетських спільнот у навчанні, наукових дослідженнях, педагогічній та адміністративній практиці.
Стратегічна мета науково-технічної бібліотеки – бути центром інтегрованого інформаційного забезпечення навчального та наукового процесів, а також культурологічної діяльності університету.
Головна характерна особливість діяльності бібліотеки – це визначення інтелектуальних інформаційних технологій стратегічним вектором її функціонування, ідеологемою її розвитку та неодмінною умовою існування.
Дані принципи розвитку та діяльності сприяли створенню інноваційної моделі університетської бібліотеки – «Бібліотека – інформаційний інтелект-центр», яка забезпечує створення можливостей рівного доступу користувачів до документів, інформації та знань з метою підвищення ефективності діяльності ДНУЗТ із підготовки високоінтелектуальних фахівців і проведенню якісних наукових досліджень.
Інноваційна бібліотека нашого університету сформувала нову філософію, яка осмислює (враховуючи все більшу віртуалізацію спілкування з читачами) концепцію вільного доступу до інформації як системі розподілених інформаційних ресурсів на основі мережевих технологій.

Пізнавайте світ, спілкуйтеся, вчіться, творіть разом з бібліотекою!

Контактна інформація: 

тел. +38 (056) 371-51-05 

e-mail: [email protected]; [email protected]

ORCID:  0000-0002-4603-4375

ResearcherID:  C-7032-2016

Scopus Author ID:  57214448146 

Профіль у Google Scholar https://scholar.google.com.ua/citations?user=p1TCpQkAAAAJ&hl=uk