- 17.05.2017
- 3764
Відділ комплектування (ауд. 265)
Відділ наукової обробки літератури та организації каталогів (ауд.269)
Інформаційно-бібліографічний відділ (ауд. 263)
Відділ бібліотечно-інформаційних технологій (ауд. 166)
Відділ обслуговування навчальною літературою:
Відділ обслуговування науковою літературою:
Відділ обслуговування гуманітарною та економічною літературою (ауд.167)
Тимчук В.
Вогнити! Вижити! Перемогти!/ В. Тимчук. – Львів : Видавництво «Астролябія», 2016 – 160 с.
Війна на українському сході викрила досі нехтувану грань в українському мистецтві, присвячену героїзмові, звитязі та злободенності війні. Володимир Тимчук відгукнувся на цей мистецький виклик поетичними творами, джерелом натхнення для яких стали знайомі та незнайомі йому захисники України, а також перекладами чи не перлин міліарної поезії зі світової поетичної скарбниці. Також подано низку поезій близького спрямування, написаних автором до 2014 року.
Взаємодія видів транспорту: навчальний посібник/ М. І. Березовий, Т. В. Болвановська, В. В. Малашкін, С. В. Боричева, П. І. Стехін, М. Є. Перепічко. – Дніпро: Український державний університет науки і технологій, 2023. – 204 с.
У навчальному посібнику викладено теоретичні відомості щодо взаємодій видів транспорту при здійсненні вантажних перевезень, основи технології функціонування та взаємодії видів транспорту в перевантажувальних терміналах, морських та річкових портах.
Призначений для вивчення теоретичного матеріалу студентами, що навчаються у закладах вищої освіти за напрямом 275 «Транспортні технології» і вивчають дисципліну «Взаємодія видів транспорту».
Транспортно-складські комплекси: приклади та задачі: навчальний посібник/ А. В. Кудряшов, О. О. Мазуренко, В. В. Журавель, Р. В. Вернигора, Є. Б. Демченко. – Дніпро: Український державний університет науки і технологій, 2023. – 172 с.
У навчальному посібнику описано основні принципи функціонування та норми проектування транспортно-складських комплексів у сучасних умовах. Розглянуто питання планування складських площ та використання складських зон (ділянок), оптимізації процесу вибору технологічного й підйомно-транспортного обладнання складів та інші актуальні проблеми логістики складування.
Призначений для виконання практичних і самостійних робіт, курсового та дипломного проєктування студентами ВНЗ за напрямом 275 «Транспортні технології».
Промисловий транспорт. Переробна спроможність вантажних фронтів: приклади та задачі: навчальний посібник/ М. І. Березовий, І. Я. Сковрон, С. В. Боричева, В. В. Малашкін. – Дніпро: Український державний університет науки і технологій, 2023. – 135 с.
У навчальному посібнику викладено теоретичні відомості щодо визначення переробної спроможності вантажних фронтів пунктів навантаження та вивантаження масових сипучих вантажів.
Призначений для виконання практичних і самостійних робіт, курсового та дипломного проєктування студентами, що навчаються у вищих навчальних закладах за напрямом 275 «Транспортні технології» і вивчають дисципліну «Промисловий транспорт».
Експертиза залізнично-транспортних пригод: навчальний посібник/ М. І. Березовий, Д. М. Козаченко, Я. В. Болжеларський, Т. В. Болвановська, А. Р. Мілянич. – Дніпро: Український державний університет науки і технологій, 2023. – 186 с.
У навчальному посібнику викладено правові аспекти судово-експертної діяльності в Україні та країнах ЄС. Розглянуто приклади побудови узагальнених моделей механізмів залізнично-транспортних пригод при проведенні судових експертиз та експертних досліджень, послідовність розробки методик експертних досліджень.
Призначений для вивчення теоретичного матеріалу та виконання практичних і самостійних робіт студентами, що навчаються у закладах вищої освіти за напрямом 275 «Транспортні технології» і вивчають дисципліну «Експертиза залізнично-транспортних пригод».
Оберіг. Міфи і легенди Ук-Ра-їни/ В. Ю. Шевцов. – Дніпро: АРТ-ПРЕС, 2010. – 280 с.
Не існує країни без власного «міфу», до якого входять легенди, бувальщини, казки, перекази, історії зі своїми лицарями, героями, святими, мудрецями, вісниками і пророками.
За часи християнізації Русі, ординсько-російського царату та радянської імперії було зроблено все, щоб знищити український епос, або, переробивши, привласнити його і перетворити в додаток до міфу російського, як це було за Катерини ІІ під час другої масштабної фальсифікації історії Росії – Тартарії.
У книзі, яку читач тримає в руках, подані три підбірки епічних переказів та народних переповідань, що в деякій мірі заповнюють одну з прогалин «Міфу України».
Надзвичайно важливою складовою «Міфу України» є заповіти творців-архітекторів етносу, а тому в четвертій частині книги подані як відомі, так і практично невідомі заповіти і думки наших видатних прабатьків.
Книга ілюстрована самобутніми, символічними картинами народного художника України В. В. Крижановського.
Тільки не пиши мені про війну/ П. Вишебаба. – Київ : Видавництво Однієї Книги, 2022. – 112 с.
Дебютна збірка віршів Павла Вишебаби «Тільки не пиши мені про війну» щойно надрукована першим накладом, але з його творами вже знайомі мільйони українців. За висловом поета і редактора цієї збірки Івана Малковича, небагато поетів так стрімко вривалися в літературу. Своїми віршами Павло Вишебаба привернув давно небачену увагу до української поезії: декламація автора набирає мільйони переглядів у соцмережах, про вихід нових текстів пишуть у ЗМІ, вірші Вишебаби читають у пройм-тайм на центральних телеканалах, їх кладуть на музику та озвучують на проукраїнських мітингах по всьому світу різними мовами. Для багатьох ці тексти стали літописом почуттів українців у режимі онлайн, а Вишебаба – поетичним голосом часу.
Рід. Міфи і легенди Ук-Ра-їни/ В. Ю. Шевцов. – Дніпро: АРТ-ПРЕС, 2015. – 288 с.
Книга, яку читач тримає в руках, є продовженням видання «Оберіг. Міфи і легенди Ук-Ра-їни». Після виходу «Оберегу» в 2010 році підбірка казок, легенд, переказів та історії та історій давнини поповнилася новими сюжетами, більшість з яких подані не стільки в художньому форматі, скільки в намаганні донести до читача цікаву інформацію, як про міфологічну історію українського етносу, так і його світоглядну. Остання набуває містично-філософського характеру, особливо в «Розмовах з Родом», де етнічна спадщина перемішується з сучасним науковим світоглядом.
24/02/2022. 4:55. Війна / ред. О. Буць ; пер. англ. мовою Ю. Бойко. - Львів : ПК "Кентавр", 2023. - 115 с.
4:55 ранку 24 лютого 2022 року.
Україна здригнулася від перших ворожих ракет на своїй території – Путін почав повномасштабну війну. Від звуків вибухів прокинулись жителі багатьох українських міст, зокрема Харкова, Одеси та Києва.
« …Після 24. В кожного з нас є своя історія… Але після 24 лютого з’явилась одна спільна історія, На жаль ми вже ніколи не будемо колишніми. Війна змінила нас, не завжди зовні, але нас внутрішніх, змінила кожного. Поглянь в ці очі, очі – що бачили війну, очі, що бачили жахіття, але очі, що не втратили іскри, стали бездонними, як океан, стали холодними, як крига, стали сильними, як дамаська сталь…»
49010, Україна, Дніпро, вул. Ак.Лазаряна, 2
+38 (056) 371-51-05