Щоб отримати доступ до повних текстів методичних вказівок, книг та інших документів, необхідно:

1. Перейти за посиланням нижче — Ви потрапите в електронний каталог бібліотеки.
Посилання

2. Авторизуватися — ввести своє прізвище (українською) та номер читацького квитка. Список баз в лівій частині зміниться, з'являться БД «Методичні вказівки» та «Книги та інші документи» ( колір фону — жовтогарячий).

3. Клікнути лівою кнопкою “миші” на потрібній  БД для її активації — колір фону зміниться на блакитний і з'явиться можливість вести пошук по цій БД.  (Номер методички можна використовувати в якості ключового слова).

4. Якщо Ви знайшли потрібний документ, Ви можете завантажити його, натиснувши на слово «скачать» (рос.) Увага! Посторінковий перегляд не працює.

5. Після закінчення роботи не забудьте вийти зі свого облікового запису.


 Для заочників: замість номера читацького квитка Вам необхідно ввести номер студентського без літер.

(Наприклад, якщо номер студентського 12-АБВ-345, то потрібно ввести 12-345.

Якщо Ви все набрали правильно, але авторизація не відбувається, спробуйте набрати 12-345-1, або 12-345-2, або 12-345-3. (Така ситуація можлива, якщо у студентів різних спеціальностей числа в студ. квитках збігаються.)

Якщо студентський квиток має номер 12345-АБВ, то набирайте 12345, або 12345-1, або 12345-2, або 12345-3.).


! Відповідно до закону про авторське право , всі повні тексти надаються тільки для особистого використання в навчальних цілях і не можуть бути передані третім особам.


БД «Книги та інші документи» тільки починає заповнюватися, тому наразі набір документів у ній невеликий.

У разі виникнення питань звертайтеся за е-адресами [email protected], [email protected], [email protected] або скористайтеся сервісом «Запитати у бібліотекаря».
   

Посилання