Шановні користувачі!
15 травня відзначаємо Міжнародний день сім’ї
У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї і держави - необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян. Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу (за сайтом https://www.dilovamova.com/).
Наукова бібліотека пропонує калейдоскоп творів української літератури, які розкривають різні сторінки родинного життя.
Запрошуємо до читання в родинному колі!
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/126/thumb_3217_790_360_0_0_auto.png)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/125/thumb_3218_790_360_0_0_auto.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/131/thumb_3219_790_360_0_0_auto.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/134/thumb_3220_790_360_0_0_auto.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/13b/thumb_3221_790_360_0_0_auto.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/140/thumb_3222_790_360_0_0_auto.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/144/thumb_3223_790_360_0_0_auto.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/147/thumb_3224_790_360_0_0_auto.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/14b/thumb_3225_790_360_0_0_auto.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/150/thumb_3226_790_360_0_0_auto.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/157/thumb_3227_790_360_0_0_auto.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/159/thumb_3228_790_360_0_0_auto.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/161/thumb_3229_790_360_0_0_auto.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/161/thumb_3230_790_360_0_0_auto.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/181/thumb_3231_790_360_0_0_auto.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/126/thumb_3217_240_135_0_0_crop.png)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/125/thumb_3218_240_135_0_0_crop.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/131/thumb_3219_240_135_0_0_crop.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/134/thumb_3220_240_135_0_0_crop.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/13b/thumb_3221_240_135_0_0_crop.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/140/thumb_3222_240_135_0_0_crop.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/144/thumb_3223_240_135_0_0_crop.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/147/thumb_3224_240_135_0_0_crop.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/14b/thumb_3225_240_135_0_0_crop.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/150/thumb_3226_240_135_0_0_crop.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/157/thumb_3227_240_135_0_0_crop.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/159/thumb_3228_240_135_0_0_crop.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/161/thumb_3229_240_135_0_0_crop.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/161/thumb_3230_240_135_0_0_crop.jpg)
![](https://library.ust.edu.ua/storage/app/uploads/public/646/345/181/thumb_3231_240_135_0_0_crop.jpg)